
Φωτιστικό Σποτ Χωνευτό Gea Luce Astra GFA644 Ανταυγαστήρας Χρώμιο
Χρώμιο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ της εταιρείας Homelighting σε βιομηχανικό στυλ με περιστρεφόμενη κεφαλή. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε λευκό χρώμα. Διαθέτει μεταλλικές διακοσμητικές λεπτομέρειες σε απόχρωση χρωμίου και διάφανο γυαλί. Τύπος ντουί: 1xG9 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση: 230Volt.
| Στυλ σχεδιασμού | Βιομηχανικό |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Homelighting |

Χρώμιο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο, χρώμιο
Σε απόθεμα

Χρώμιο
Σε απόθεμα
Χρώμιο
Σε απόθεμα
LED, εσοχή, 230V
Σε απόθεμα
Βιομηχανικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Χρώμιο, φωτιστικά επιφανείας, ανακλινόμενο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, 230V, φωτιστικά επιφανείας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα






Χρώμιο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

LED, 230V
Σε απόθεμα
Μπρούτζος/ορείχαλκος, 230V, φωτιστικά επιφανείας
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα