Σας προτείνουμε
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (Φ52) A-S 137391
Διαστάσεις 5×52 εκ
Ιστορικό τιμών
- 14/5/2026 - 34,99 €
- 11/6/2025 - 34,99 €
Περιγραφή προϊόντος
Διακοσμητικός στρογγυλός καθρέφτης τοίχου ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Το πλαίσιο είναι ξύλινο σε φυσική απόχρωση. Η συνολική διάμετρος είναι 52εκ. και η διάμετρος του καθρέφτη είναι 50εκ.. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 52 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 5 εκ |
Προδιαγραφές
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 52 cm, 52 cm, 52 cm, 52 cm |
| Depth | 52 cm, 52 cm, 52 cm, 52 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 2.5 kg, 2.5 kg, 2.5 kg, 2.5 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Μπουφές (160x35x80) A-G Luxe 618BLY1177 Walnut/Black
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
Πάγκος/Τραπέζι Κουζίνας Με Βιβλιοθήκη (120x53.8x153.6) A-G 893RAN1807 White
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διακοσμητική Φιγούρα Μαιμού (9x6x15.6) Espiel GOR108K4
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κομοδίνο Με Ενσωματωμένες Πρίζες & USB (40x35x59) Vasagle LET631W14V2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό Χώρου (26x5x21) Estheti 819-00787
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (80x40x132) Vasagle RDT119WB01
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
Στόρι (60x180) L-N Bamboo Like Beige 35276018004
75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (220x240) Μουσελίνα Greenwich Polo Club Essential 3468
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Τοίχου - Δαπέδου (50x33x160) Songmics LFM030B01
Σε απόθεμα
Κάδος Απορριμμάτων Μπάνιου (24.1x21.3x31.6) Estia 6lt Soft Close Taupe 02-20972
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





























