
Φωτιστικό Οροφής Glass I
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό οροφής με ράγα της εταιρείας Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. Ο σκελετός του φωτιστικού και η βάση τοποθέτησης είναι κατασκευασμένα από μέταλλο σε ασημί χρώμα. Φέρει 3 καπέλα κατασκευασμένο από κρύσταλλο και γυαλί. Υπάρχει δυνατότητα αυξομείωσης του συνολικού ύψους έως 100εκ. μέσω των 3 καλωδίων ανάρτησης, τα οποία είναι κατασκευασμένα από διάφανο PVC. Διαθέτει 3 ενσωματωμένες πλακέτες Led συνολική ισχύος 9Watt, λευκού θερμού φωτός (3000K) και συνολικής φωτεινότητας 360LM. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Κύριο υλικό | Γυαλί, Κρύσταλλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 73 cm |
| Depth | 51 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 4.2 kg |
| Χρώμα | Ασημί,Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, κρύσταλλο, LED
Σε απόθεμα
Κρύσταλλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, κρύσταλλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, κρύσταλλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, χωρίς αμπαζούρ, στρογγυλή
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, κρύσταλλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί, κρύσταλλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μέταλο, ρέτρο, για το υπνοδωμάτιο και σαλόνι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μέταλο, κρύσταλλο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κρύσταλλο
Σε απόθεμα
Κρύσταλλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, κρύσταλλο, LED
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μέταλο, μοντέρνο, με αμπαζούρ
Σε απόθεμα



Με αμπαζούρ
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα