
Κρεμάστρα Τοίχου 10 Θέσεων Με Ράφι (65x30x42) Vasagle LCR101B04
42×65 εκ, μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 1×10 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 20 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μεταλλική κρεμάστρα τεσσάρων θέσεων με περιλαμβανόμενες βίδες τοποθέτησης. Είναι πολύ πρακτική και μπορεί να τοποθετηθεί σε μπάνιο κουζίνα, υπνοδωμάτιο ή όπου αλλού σας είναι απαραίτητη.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 1 εκ |
| Τύπος | Επιτοίχια |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grekon |

42×65 εκ, μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
14×64 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
176×37 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

96×39 εκ
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
2×40 εκ, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
6×105 εκ
Σε απόθεμα
175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο

175×58 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
10×128 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
171×37 εκ, μοντέρνο, δασική οξιά
Σε απόθεμα
2×40 εκ
Σε απόθεμα
40×20 εκ, κρεμαστά στη πόρτα, μέταλο
Σε απόθεμα
3×49 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα