
Τραβέρσα (50x180) Whitegg Z085/2 Ocher
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 36×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Runner στην απόχρωση της τερακότας με ανάγλυφο σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Ύφασμα από 50% βαμβάκι και 50% polyester που το κάνει αρκετά ανθεκτικό στη χρήση. Τοποθετήστε το στο τραπέζι της κουζίνας σας ή στην τραπεζαρία σας για μια όμορφη εμφάνιση.
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


27×2 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα![Τραπεζομάντηλο Κουζίνας 140Χ180 Doris Grey ]C120002526](https://static.biano.gr/i/product/285-285/5a/78/5a/a00cd60f93ffc0c6605292d708a4bb3c0feb4a28-trapezomantelo-kouzinas-140ch180-doris-grey-c120002526.jpg)
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

36×28 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα