
Κουβέρτα Fleece Ημίδιπλη (180x230) A-S Flannel Grey 156048B
Fleece
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 31×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις ημίδιπλη. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester σε γκρι απόχρωση. Κατάλληλη για χρήση τους φθινοπωρινούς μήνες ή σαν ένα έξτρα σκέπασμα κατά τους χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 31 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 13 εκ |
| Υλικό | Fleece |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 60 cm |
| Total weight | 1.25 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Fleece
Σε απόθεμα
27×14 εκ, fleece
Σε απόθεμα
27×14 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
30×40 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα

30×30 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Fleece
Σε απόθεμα
220×240 εκ, fleece, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα
130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


45×45 εκ
Σε απόθεμα

130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×30 εκ, fleece
Σε απόθεμα
130×170 εκ, fleece
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
