
Χαλί Διαδρόμου (70x140) Rythmos Rattan 01
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλοκαιρινό χαλί σε μπεζ χρώμα και μοντέρνο ύφος. Είναι κατασκευασμένο από 100% οικολογικό υλικό γιούτας που το κάνει ελαφρύ και δροσερό ιδανικό για τους καλοκαιρινούς μήνες. Τοποθετήστε το σε όποιο χώρο του σπιτιού σας επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 120 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 120 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Jute |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

10×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα



120×20 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

240×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

80×10 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα