
Παπλωματοθήκη Μονή (Σετ 160x250) Rythmos Kids Busters
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×48 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 60,48 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονό κουβερλί από την εταιρεία Rythmos σε μπλε χρώμα και σχέδιο τερατάκια. Η σύνθεσή του εξωτερικού υφάσματος είναι από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που το καθιστά απαλό και ανθεκτικό ενώ η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα. Ιδανικό σκέπασμα για τους καλοκαιρινούς-ανοιξιάτικους μήνες. Στο σετ περιλαμβάνεται η μαξιλαροθήκη φάκελος.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 48 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 40 cm, 40 cm, 40 cm, 40 cm |
| Depth | 48 cm, 48 cm, 48 cm, 48 cm |
| Height | 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm |
| Total weight | 3 kg, 3 kg, 3 kg, 3 kg |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για αγόρια, βαμβάκι

Για κορίτσια, βαμβάκι

38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
40×48 εκ, για αγόρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Για αγόρια, βαμβάκι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
40×48 εκ, για αγόρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για την κούνια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


45×70 εκ
Σε απόθεμα