
Παπλωματοθήκη από φανέλα, Shuss
Βαμβάκι
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφικό πάπλωμα για την κούνια του μωρού σας σε μπλε χρώμα και σχέδιο τερατάκια από την εταιρεία Rythmos Home. Ύφασμα από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα ενώ η γέμιση είναι πολυεστερική βάτα. Ιδανικό χειμερινό σκέπασμα
| Υλικό επίστρωσης | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 50 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Βαμβάκι



Υποαλλεργικό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
28×24 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα



Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι, υποαλλεργικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Καλοκαιρινό
Σε απόθεμα



Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

10×15 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα