
Στρογγυλό Πατάκι (Φ90) Viopros Νόρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 51×51 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου με μοντέρνο στυλ. Είναι μεταλλικό σε μαύρη απόχρωση με ασημί και χρυσές λεπτομέρειες. Τοποθετήστε το σε έναν κενό τοίχο για να χαρίσετε μοναδικό χαρακτήρα στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 51 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 51 εκ |
| Width | 51 cm |
|---|---|
| Depth | 5 cm |
| Height | 51 cm |
| Total weight | 1.31 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
5×52 εκ
Σε απόθεμα

5×52 εκ
Σε απόθεμα






Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο


1×4 εκ
Σε απόθεμα


3×68 εκ
Σε απόθεμα



5×92 εκ
Σε απόθεμα
7×81 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
1×15 εκ
Σε απόθεμα

5×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα



42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα