
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (45x28) A-S Berlingot Cloud Ocre 174198D
45×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×5 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε σχήμα σύννεφου για το βρεφικό ή παιδικό δωμάτιο. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από βαμβάκι-polyester σε κοραλί απόχρωση με μπρονζέ μεταλλιζέ λεπτομέρειες. Η γέμιση δεν αφαιρείται. Θα χαρίσει μια παιχνιδιάρικη διάθεση στην διακόσμηση του δωματίου του παιδιού σας!
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 5 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα



Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×37 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα



50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα



45×45 εκ
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, βαμβάκι

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας

40×40 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα