
Κουρτίνα Μπάνιου + Πατάκι (Σετ 3τμχ) Με Κρίκους Guy Laroche Blum Silver
29×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ολοκληρωμένο σετ 3 τεμαχίων από την Guy Laroche για το μπάνιο σας. Το σετ περιλαμβάνει μια κουρτίνα μπάνιου, από 100% polyester σε λευκό χρώμα και φάσα σε γαλάζιο χρώμα, ένα βαμβακερό πατάκι μπάνιου σε γκρι χρώμα και ένα καλαθάκι καλλυντικών με τυχαία επιλογή χρώματος (γκρι, ανθρακί ή μπεζ). ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ 12 ΚΡΙΚΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 29 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |

29×27 εκ
Σε απόθεμα





29×27 εκ
Σε απόθεμα




180×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

29×27 εκ
Σε απόθεμα


29×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

135×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα