
Ράφι πλάτους 110 εκ., Johanez (σετ των 2)
3×110×36 εκ, καρυδιά, ίσιο
Διαστάσεις 42×10×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ράφια τοίχου σετ 3 τεμάχια από MDF υλικό και μαύρη απόχρωση. Τοποθετήστε τα σε έναν κενό τοίχο για να δημιουργήσετε μια μοντέρνα σύνθεση. * Οι βίδες στερέωσης δεν περιλαμβάνονται.*
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Υψος: | 42 εκ |
| Width | 10 cm |
|---|---|
| Depth | 10 cm |
| Height | 42 cm |
| Total weight | 1.3 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

3×110×36 εκ, καρυδιά, ίσιο


22×120×20 εκ, γυαλιστερό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Καρυδιά







30×75×10 εκ, μοντέρνο, ίσιο


Ξύλο



30×60×10 εκ, μοντέρνο, ίσιο


Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο

Ματ, ίσιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

23×28×12 εκ, μοντέρνο, ίσιο





Ξύλο

20×45×10 εκ, ίσιο, διάμετρος

Ματ, ίσιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα