
33,12 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια για κρασί χωρητικότητας 430ml, σε διάφανο χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από γυαλί και έχουν μοντέρνο σχεδιασμό. Προσφέρουν μοναδικό στυλ στο τραπέζι σας και κερδίζουν τις εντυπώσεις.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.679 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |




Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ






Για νερό
Σε απόθεμα






Σετ

Για κοκτέιλ, για καφέ, σετ
Σε απόθεμα


Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα



Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα