
Σεντόνια Κούνιας (Σετ) Dimcol Hearts Grey-Green 11
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κατωσέντονο για το λίκνο ή την καλαθούνα του μωρού της εταιρείας Dimcol σε εκρού χρώμα με σχέδιο καρδιές σε γαλάζιο-βεραμάν-ώχρα-γκρι χρώμα. Το ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο,Βεραμάν,Ώχρα |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα



Βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×120 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι

70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×120 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα