
vidaXL Χαλί HUARTE με Κοντό Πέλος Μαλακό/ Πλενόμενο 240x240 εκ.
Μοντέρνο
Διαστάσεις 120×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ψάθινο χαλί κατασκευασμένο από γιούτα (jute) και βαμβάκι. Έχει μπεζ απόχρωση και περιμετρική φάσα σε μαύρη απόχρωση. Είναι ένα ξεχωριστό κομμάτι που θα διακοσμήσει μοναδικά το χώρο σας κατά τους καλοκαιρινούς μήνες.
| Πλάτος: | 120 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Width | 120 cm |
|---|---|
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 4.75 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Μαύρο |
| Material | Jute - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο


60×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο


Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο



Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο


Μοντέρνο




Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο

Μοντέρνο


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα