
122 €
Οβάλ χαλί από γιούτα, Aftas
Οβάλ
Διαστάσεις 80×7 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό πατάκι κατασκευασμένο από 100% γιούτα (jute) σε φυσική απόχρωση. Είναι ένα ξεχωριστό κομμάτι που θα διακοσμήσει μοναδικά το χώρο σας κατά τους καλοκαιρινούς μήνες.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 7 εκ |
| Width | 80 cm |
|---|---|
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1.28 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Jute |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Οβάλ

120×13 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ

Τετράγωνο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ


Μοντέρνο, ρουστίκ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




Μοντέρνο


Μοντέρνο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο


12×12 εκ
Σε απόθεμα
240×20 εκ
Σε απόθεμα
120×12 εκ
Σε απόθεμα

Οβάλ


150×20 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα