
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (68x4x78) Estheti 811-70010
80×70 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 83×81 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικός στρογγυλός καθρέφτης τοίχου ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ, το γραφείο, ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Το πλαίσιο είναι μεταλλικό και ντύμενο από μαύρο σχοινί. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 81 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 83 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 81 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 83 cm |
| Total weight | 1.67 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

80×70 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

89×47 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

2×90 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
90×60 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

105×102 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

31×31 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
2×41 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
2×32 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
48×48 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ρουστίκ , ανατολίτικο
Σε απόθεμα
2×50 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Με πλαίσιο

89×51 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
