
Διακοσμητική Γιρλάντα Ηλιακή Με 40 LED Φωτάκια Eurolamp 600-04700
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό φανάρι με λάμπα Led. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε χρυσή απόχρωση και διάφανο γυαλί. Λειτουργεί με 2 μπαταρίες AA LR6, οι οποίες δεν περιλαμβάνονται. Ιδανικό φωτιστικό τοίχου για να προσθέσει έναν απαλό φωτισμό στον χώρο σας. **Η λάμπα συμπεριλαμβάνεται.**
| Κύριο υλικό | Γυαλί, Μέταλο |
|---|---|
| Είδος | Τοίχου, Διακοσμητικά λαμπάκια |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 22 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 33 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα