
29,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ψωμιέρα μαζί με το μαχαίρι για να κόβετε το ψωμί σας σε μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό και διαθέτει bamboo καπάκι που μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σαν ξύλο κοπής για το ψωμί.
| Υλικό | Ξύλο, Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.75 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Ξύλο
Σε απόθεμα

Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα





Ξύλο
Σε απόθεμα





Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα