
Σεντόνια Λίκνου (Σετ) Down Town 767
30×18 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 32×23 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 59 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παπλωματοθήκη για την κούνια του μωρού με γκρι καρό φόντο και σχέδιο ζωάκια με κόκκινες-μαύρες λεπτομέρειες από την εταιρεία Down Town. Η ποιότητά της από 100% βαμβακοσατέν 220 κλωστών προσφέρει απαλή αίσθηση και ευκολία στο σιδέρωμα. Aπό την μια μεριά έχει το σχέδιο του πανωσέντονου και από την άλλη το σχέδιο του κατωσέντονου. Στο σετ περιλαμβάνεται η μαξιλαροθήκη φάκελος με το σχέδιο του πανωσέντονου. Ιδανική για αγοράκια και κοριτσάκια.
| Πλάτος: | 32 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Ποικιλία | Για την κούνια |
|---|---|
| Width | 32 cm, 32 cm, 32 cm, 32 cm |
| Depth | 23 cm, 23 cm, 23 cm, 23 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 1.2 kg, 1.2 kg, 1.2 kg, 1.2 kg |
| Κατασκευαστής | Down Town |

30×18 εκ
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×48 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

38×27 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για κορίτσια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

Με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα