
Χριστουγεννιάτικη Μαξιλαροθήκη (45x45) Silk Fashion KS2025-23
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 20×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε μαύρο χρώμα με καρό σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι που την κάνει πολύ ανθεκτική και σταθερή. Με κλείσιμο φερμουάρ. Στολίστε την στο σαλόνι σας για μια ζεστή ατμόσφαιρα.
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
38×27 εκ, βαμβάκι, ρίγες
Σε απόθεμα




40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

50×50 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
43×43 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
43×43 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα