
Πετσέτες Μπάνιου (Σετ 3τμχ) Rythmos Rythm White 470gsm
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ πετσέτες μπάνιου σε εκρού χρώμα από την εταιρεία Rythmos με φλοράλ κέντημα στην επιφάνεια σε μπεζ χρώμα. Η σύνθεση από 100% βαμβάκι βάρους 470gsm, τις καθιστά απαλές και απορροφητικές. Συσκευασία κουτί.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 35 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, τερρυ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
προς αποστολή σε 5 ημέρες
50×100 εκ, βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
25×25 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
42×38 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα