
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (43x43) Gofis Home Dorothy 403
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε γαλάζιο χρώμα και φλοράλ σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμα είναι στόφα από 100% polyester που το κάνει πολύ ανθκετικό και σταθερό και έχει κλείσιμο με φερμουάρ. Στολίστε την στο κρεβάτι ή στο σαλόνι σας για μια ζεστή ατμόσφαιρα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι, ρίγες, λουλούδια


40×40 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα


45×45 εκ, μοντέρνο, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ανατολίτικο

42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, τετράγωνος, χριστουγεννίατικος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν, λουλούδια

50×50 εκ, βαμβάκι, ρίγες


Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι, λουλούδια

40×40 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

20×20 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι

45×45 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
50×70 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα