
Φωτιστικό οροφής Michelle μονόφωτο Led 18W θερμό φως 3000k 1960Lm 40x85xH110cm μαύρο μεταλλικό
LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό οροφής με μεταλλικό πλέγμα της εταιρείας Aca Decor σε βιομηχανικό στυλ. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει 3 αναρτήσεις, οι 2 είναι μεταλλικές-συρμάτινες και 1 είναι καλώδιο κατασκευασμένο από μαύρο PVC. Υπάρχει δυνατότητα αυξομείωσης του συνολικού ύψους έως 110εκ. μέσω των 3 αναρτήσεων. Έχει ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 18Watt, λευκού θερμού φωτός (3000K) και συνολικής φωτεινότητας 1960LM. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Βιομηχανικό |
| Width | 32 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Χαρτί, μοντέρνο, σκανδιναβική


Μέταλο, μοντέρνο, για το υπνοδωμάτιο και σαλόνι

Μέταλο, χαρτί, μοντέρνο


Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα

Χαρτί, σκανδιναβική, για το υπνοδωμάτιο και σαλόνι

LED
Σε απόθεμα
Μοντέρνο




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο

LED
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Με αμπαζούρ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Πλαστικό, ξύλο, σκανδιναβική



Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα