
Φωτιστικό Οροφής Aca DL250L VALLETTA Ασημί (Silver Coloured)
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Πλαφονιέρα της εταιρείας Aca Decor σε μίνιμαλ στυλ. Είναι κατασκευασμένη από ακρυλικό υλικό σε ασημί και λευκό χρώμα. Μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο ή οροφή. Τύπος ντουί: 2xΕ27 και θέσεις για 2 λαμπτήρες LED έως 15W έκαστος (δεν συμπεριλαμβάνονται).
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 41 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Ασημί |
| Material | Ακρυλικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί, LED
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, LED, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Γυαλί
Σε απόθεμα



Γυαλί
Σε απόθεμα




19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα