
22,08 €
Φωτιστικό Πλαφονιέρα Aca Scilla DL0840 White
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλαφονιέρα της εταιρείας Aca Decor σε μίνιμαλ στυλ. Είναι κατασκευασμένη από μέταλλο σε ασημί χρώμα και λευκό γυαλί με γραμμικό μοτίβο. Μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο ή οροφή. Τύπος ντουί: 2xΕ27 και θέσεις για 2 λαμπτήρες έως 60W έκαστος (δεν συμπεριλαμβάνονται).
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 41 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, στρογγυλό
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα





120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα