
Χαλί (100x150) A-S Berber 212442_3
100×10 εκ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι με μοντέρνο σχέδιο σε ροζ χρώμα και λευκές-ασημί λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι και διαθέτει γκρι διακοσμητικά φουντάκια στις 2 πλευρές.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 50 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.38 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

100×10 εκ
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
130×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×10 εκ
Σε απόθεμα


120×17 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
130×20 εκ, μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

90×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

120×13 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
100×20 εκ, ⌀ 100 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα

Αφηρημένο μοτίβο


Ανατολίτικο


80×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα