
Κουβερλί Κoύνιας (120x160) 2 Όψεων Vesta Kids Arktos
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφικό κουβερλί για την κούνια του μωρού σε τυρκουάζ χρώμα, με γκρι λεπτομέρειες και σχέδιο αστέρια από την εταιρεία Melinen. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 100% microfiber και η γέμιση είναι λεπτή βάτα microfiber βάρους 100gr/m2. Ιδανικό ανοιξιάτικο ή καλοκαιρινό σκέπασμα.
| Θερμότητα | Καλοκαιρινό |
|---|---|
| Width | 49 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Τυρκουάζ |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Καλοκαιρινό, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, υποαλλεργικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Καλοκαιρινό, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


45×26 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα