
Απλίκα Τοίχου Viokef Aspa Honey 4226101
Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ της εταιρείας Aca Decor σε μίνιμαλ στυλ. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε λευκό ματ χρώμα. Έχει κινούμενη κεφαλή και εύκαμπτο βραχίονα για να ρυθμίσετε το ύψος και την κλίση του φωτισμού όπως ακριβώς επιθυμείτε. Διαθέτει στο σώμα του φωτιστικού ενσωματωμένο διακόπτη On/Off, μέσω του οποίου το σποτ μπορεί να λειτουργήσει με 3 τρόπους. 1ος Τρόπος: Αφήνετε το φως σταθερά αναμμένο από τον επιτοίχιο διακόπτη και ανοιγοκλείνετε το φως από τον ενσωματωμένο διακόπτη της απλίκας. 2ος Τρόπος: Αφήνετε το φως σταθερά αναμμένο από τον ενσωματωμένο διακόπτη της απλίκας και ανοιγοκλείνετε το φως από τον επιτοίχιο διακόπτη. 3ος τρόπος: Αν η απλίκα συνδεθεί με μόνιμη παροχή ρεύματος χωρίς επιτοίχιο διακόπτη, τότε ελέγχετε το φωτιστικό από τον ενσωματωμένο διακόπτη της απλίκας. Δεν υποστηρίζεται λειτουργία κυκλώματος εναλλαγής (Αλέ Ρετούρ), δηλαδή δεν είναι δυνατός ο έλεγχος του φωτιστικού από τον επιτοίχιο και τον ενσωματωμένο διακόπτη ταυτόχρονα. Έχει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led 3W, λευκού θερμού φωτός (3200K) και φωτεινότητας 190LM. Εγγύηση λαμπτήρα 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Κύριο υλικό | Μέταλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Τάση ισχύος | 230V |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ζεστό λευκό |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.26 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, γυαλί

LED, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
