
Παπλωματοθήκη Μονή (Σετ 160x240) Dimcol Cars 870
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδικό σεντόνι και μαξιλαροθήκη της εταιρείας Dimcol. Σε γκρι - κόκκινο χρώμα με σχέδιο ψηφιακής εκτύπωσης τον αγαπημένο στους μικρούς μας φίλους, Mcqueen. Το ύφασμα είναι 100% βαμβάκι 144 κλωστών ειδικής επεξεργασίας run force. Ιδανικό για αγόρια. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο,Γκρι |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Disney |

38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για αγόρια, με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για αγόρια, με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για αγόρια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα

38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι


38×27 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



38×27 εκ, για αγόρια, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για αγόρια, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

38×27 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα