
Σεντόνι Κούνιας Με Λάστιχο (75x140+17) Κόσμος Του Μωρού Λευκό
30×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επίπεδο σεντόνια κούνιας από την εταιρεία "Κόσμος του Μωρού" σε λευκή απόχρωση. Είναι κατασκευασμένο από 100% Βαμβάκι 144 κλωστών, που προσφέρει απαλότητα στην υφή και ανθεκτικότητα στη χρήση.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Κόσμος Του Μωρού |

30×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

60×120 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×120 εκ, ελαστικό, αδιαπέραστο
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, ελαστικό, αδιαπέραστο
Σε απόθεμα
60×120 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ελαστικό, βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
33×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
90×190 εκ, ελαστικό, βαμβάκι

180×290 εκ, ύψος, διάμετρος

Βαμβάκι

Βαμβάκι



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα