
Φωτιστικό Επιδαπέδιο Aca TF661F100BO SERIFOS Μπεζ/Κρεμ (Beige/Creme)
Με διακόπτη, ξύλο, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 3 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Φωτιστικό δαπέδου της εταιρείας Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από bamboo σε φυσική απόχρωση και διαθέτει μεγάλο υφασμάτινο καπέλο σε λευκό χρώμα. Το καλώδιο είναι κατασκευασμένο από PVC σε λευκό χρώμα με διακόπτη ποδιού και μήκος 2,5 μέτρα. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 9W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 54 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 82 cm |
| Total weight | 7 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Με διακόπτη, ξύλο, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα

Με διακόπτη, ξύλο, με διακόπτη
Σε απόθεμα







Ξύλο
Σε απόθεμα





LED, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα