
Φωτιστικό κομοδίνου μεταλλικό με ακρυλικό διάφανο σώμα και λεπτομέρειες χρωμίου για λάμπα Ε14
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 13 € έως 15,8 €:
Επιτραπέζιο φωτιστικό Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε ασημί απόχρωση και διάφανο ακρυλικό υλικό. Το καλώδιο είναι κατασκευασμένο από μαύρο PVC με διακόπτη On/Off και μήκος 1,30 μέτρα. Τύπος ντουί: 1xE14 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Ακρυλικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα

Με διακόπτη, πλαστικό, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

LED, ζεστό λευκό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα