
Κούπες 380ml Με Στάντ (Σετ 4τμχ) S-D Nature 176983
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φλυτζάνι εσπρέσσο με πιατάκι της εταιρείας Pasabahce By Espiel. Είναι διάφανο, κατασκευασμένο από γυαλί και έχει minimal ύφος.
| Με πιατάκι | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Pasabahce |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ


Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, σμάλτο

Σετ, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, σμάλτο

Σετ, γυαλί

Σετ, γυαλί

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα