
Φλυτζάνι Καφέ 220ml + Πιατάκι Espiel Terra Blue TLF111K6
Με πιατάκι, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φλυτζάνι καφέ με πιατάκι της εταιρείας Espiel. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε πετρόλ χρώμα με καφέ λεπτομέρειες και vintage ύφος.
| Με πιατάκι | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Με πιατάκι, κεραμικό
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ


Μοντέρνο, σετ, με πιατάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, με πιατάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, για τσάι, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ

Για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, μεσαία έως 250 - 400μλ, μεγάλα έως 400μλ και πάνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, σμάλτο

Σκανδιναβικός, σετ, κεραμικό


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα