
Φωτιστικό Οροφής Στεγανό RL Lighting Pollux R67831101
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλαφονιέρα της εταιρείας Aca Decor σε μίνιμαλ στυλ. Είναι κατασκευασμένη από αλουμίνιο σε λευκό ματ χρώμα και ακρυλικό υλικό με αμμοβολή. Διαθέτει ενσωματωμένη πλακέτα Led με ισχύ 100Watt, λευκού θερμού φωτός (3000K) και συνολικής φωτεινότητας 7010LM. Η βάση τοποθέτησης είναι μεταλλική σε λευκό χρώμα. Εγγύηση 2 χρόνια. Μετά το πέρας της εγγύησης, ενδεχόμενες επισκευές πραγματοποιούνται κατόπιν επικοινωνίας με τo Spitishop. Tο προϊόν θα αποσταλεί στον επίσημο προμηθευτή, ο οποίος καθορίζει και το κόστος επισκευής.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 84 cm |
| Depth | 84 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




LED
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




LED
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα