
Ραφιέρα Μπάνιου Διπλή (25.1x12.5x27.2) Estia Elegant Black 02-8703
13×27×25 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 13×46×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχια ραφιέρα μπάνιου με 3 επιπέδα της εταιρείας εstia. Είναι κατασκευασμένη μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Πρακτική λύση για το μπάνιο, μπορεί να τοποθετηθεί σε οποιοδήποτε τοίχο και να λειτουργήσει ως βοηθητικός ή αποθηκευτικός χώρος. Ιδανικό σε περιπτώσεις που η εξοικονόμηση χώρου είναι σημαντική. Η απόσταση από τρύπα σε τρύπα είναι 15εκ. Περιλαμβάνονται οι βίδες τοποθέτησης.
| Πλάτος: | 46 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Υψος: | 13 εκ |
| Width | 46 cm |
|---|---|
| Depth | 25 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 1.18 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Εstia |

13×27×25 εκ
Σε απόθεμα
18×32×28 εκ
Σε απόθεμα
38×27×14 εκ
Σε απόθεμα


18×54×28 εκ
Σε απόθεμα

19×25×18 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×46×25 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Γωνιακό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
1×10×15 εκ, ίσιο, διάμετρος
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
39×22×22 εκ
Σε απόθεμα
29×25×13 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×31×27 εκ
Σε απόθεμα


9×25×10 εκ, μοντέρνο, ίσιο
Σε απόθεμα
13×20×20 εκ, μοντέρνο, γωνιακό
Σε απόθεμα
Γωνιακό
Σε απόθεμα

Γωνιακό
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
