
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (50x50) Gofis Home Delia Dusted Clay 563/03
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε μπεζ χρώμα και κεντητό σχέδιο στην επιφάνεια από την εταιρεία White Egg. Ύφασμα από 100% polyester με κλείσιμο φερμουάρ. Συνδυάστε την με μονόχρωμα ριχτάρια για μοντέρνο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
20×20 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

25×12 εκ, μοντέρνο, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, ανατολίτικο

45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες

40×60 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ

45×45 εκ
Σε απόθεμα



Με φερμουάρ, βαμβάκι

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα