
Μαξιλάρι Ύπνου Ανατομικό Μέτριο (50x70) Idilka 11204 Microfiber
50×70 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι ύπνου μαλακό σε σκληρότητα. Το εσωτερικό υλικό είναι ίνες bamboo που προσφέρουν μια ιδιαίτερη δροσιά και ελαστικότητα. Η απαλή αίσθηση του υλικού αγκαλιάζει τον αυχένα και το κεφάλι, ακόμα και όταν αυτό βυθίζετε μέσα στο μαξιλάρι. Το εξωτερικό ύφασμα που περιβάλλει το μαξιλάρι είναι βαμβακερό περκάλι σε μπεζ απόχρωση.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Τύπος | Κλασικά |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Width | 59 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Φυτική Ίνα |
| Κατασκευαστής | Idilka |

50×70 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ, ανατομικό
Σε απόθεμα

40×60 εκ, ανατομικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, διακοσμητικό, τετράγωνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ, διακοσμητικό, τετράγωνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×3 εκ, διακοσμητικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες

40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

59×40 εκ, ανατομικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα


26×18 εκ, διακοσμητικό, ορθογώνιο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα