
Σεντόνια Υπέρδιπλα (Σετ 240x270) Dimcol Γαλαξίας 305
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλα σεντόνια της εταιρείας Dimcol σε μπλε χρώμα και σχέδιο αστέρια που έχει τυπωθεί με την μέθοδο της ψηφιακής εκτύπωσης. Το κατωσέντονο είναι μονόχρωμο εκρού ενώ οι μαξιλαροθήκες είναι φάκελος και έχουν το σχέδιο του πανωσέντονου. Η σύνθεση του υφάσματος είναι από 70% βαμβάκι-30% polyester 144 κλωστών, που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής. **Το σχέδιο στις μαξιλαροθήκες ενδέχεται να διαφέρει από αυτό της φωτογραφίας καθώς η εταιρεία παράγει μαξιλαροθήκες από όλο το σχέδιο του υφάσματος και τις συσκευάζει με τυχαία σειρά.**
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι, βαμβακερό σατέν, σατέν

Βαμβάκι, σατέν

Βαμβάκι, λινό, λουλούδια


Βαμβάκι, βαμβακερό σατέν, σατέν

Βαμβάκι

Βαμβάκι, λινό, λουλούδια

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια

Βαμβάκι, λουλούδια


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Πουά
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα