
16,99 €
Λάμπα SMD LED της εταιρείας Diolamp από την Aca Lighting σε λευκό χρώμα. Χαρακτηριστικά λαμπτήρα: Ισχύς εισόδου: 230V - Τύπος ντουί: E27 - Ισχύς: 16 watt - Θερμοκρασία χρώματος: 4000K/φυσικό λευκό - Φωτεινότητα: 1550Lm - Δέσμη φωτισμού: 230 μοίρες - Διάρκεια ζωής: 30.000 ώρες.
| Τύπου υποδοχής | Σπείρωμα E27 |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 5 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.15 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Diolamp |


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα