
Πατάκι 5five - 75x50cm - Μαύρο
Πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 59×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι για τον χώρο του μπάνιου σας, σε ανθρακί χρώμα, με πλεκτό σχέδιο και κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι. Χρησιμοποιήστε πατάκι για να ομορφύνετε τον χώρο του μπάνιου και να τον προστατέψετε από τυχόν νερά.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm |
| Depth | 52 cm, 52 cm, 52 cm, 52 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Dimitracas S.A. |

Πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
55×38 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα απο μπαμπού
προς αποστολή σε 1 ημέρα
59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα

59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
55×38 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×7 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ
Σε απόθεμα
53×12 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα


54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα