
Στρώμα δαπέδου, Scenario
Βαμβάκι
Διαστάσεις 59×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου σε γκρι χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester και αφράτη γέμιση που εξασφαλίζει ένα πολύ μαλακό πατάκι για απαλό και ζεστό πάτημα και η πίσω πλευρά είναι αντιολισθητική για να προσφέρει σταθερότητα και ασφάλεια.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Width | 59 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.21 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι
1×45 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

190×90 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα







5×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού
Σε απόθεμα
Χαλιά μπάνιου, βαμβάκι

59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα