
Διακοσμητικά αυτοκόλλητα τοίχου Mermaids L
Κλασικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ αφρώδη αυτοκόλλητα τοίχου 3 επιπέδων για το παιδικό δωμάτιο από την εταιρεία Ango. Είναι υψηλής ποιότητας, κατασκευασμένα από πολύχρωμο, μη τοξικό πολυπροπυλένιο και βινύλιο. Τοποθετούνται και καθαρίζονται εύκολα, με δυνατότητα επανατοποθετήσεως χωρίς ζημιές στο τοίχο ή το αυτοκόλλητο.
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Εμφάνιση | Κλασικό |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Φούξια |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Ango |

Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Για αγόρια, κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, κλασικό
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, κλασικό
Σε απόθεμα
3D
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Για αγόρια, κλασικό, με δεινόσαυρους
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, κλασικό
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
3D
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα