
Τραπεζομάντηλο Αλεκιαστο Formal Dinner 175x260 MILLY WHITE
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παραλληλόγραμμο τραπεζομάντηλο σε λευκό χρώμα με περιμετρικό αζούρ. Το ύφασμα είναι 100% βαμβάκι. Συνδυάστε το με τις ασσορτί λευκές πετσέτες φαγητού ή με πιο ανοιχτόχρωμες και δημιουργήστε χρωματικές εντάσεις για να ένα εντυπωσιακό αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm, 37 cm, 37 cm, 37 cm |
| Depth | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 0.7 kg, 0.7 kg, 0.7 kg, 0.7 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
27×2 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με επεξεργασία τεφλόν, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
38×27 εκ
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
37×29 εκ, λινό, ζακάρ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα