
8,6 €
Διαστάσεις 15×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα επικαθήμενη από την εταιρεία Espiel, σε χρυσό χρώμα και αντικέ ύφος. Ο σκελετός είναι μεταλλικός και διαθέτει και γυαλί για την προβολή της φωτογραφίας.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 15 εκ |
| Width | 10 cm |
|---|---|
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.21 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |








Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο

43×47 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
1×10 εκ, όρθιος, ορθογώνιος
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα

15×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Για μια φωτογραφία



![Πλαστική κορνίζα 15x 20 cm [10401263]](https://static.biano.gr/i/product/285-285/f8/ed/be/73b07914b5b7200fff72c66929d1b47d530dd866-plastike-korniza-15x-20-cm-10401263.jpg)

Ξύλο
Σε απόθεμα



5×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα