
Χαλί (200x290) Tzikas Carpets Elite 19288-953
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής από τη σειρά Elite της εταιρείας Tzikas Carpets σε μπεζ απόχρωση με μπλε και γκρι λεπτομέρειες. Χαλί με καλοδουλεμένη μίξη χρωμάτων και εντυπωσιακό μοντέρνο σχέδιο, που μπορεί να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Είναι κατασκευασμένο με ανεξίτηλα νήματα από heatset πολυπροπυλένιο και polyester, ενώ το βάρος του είναι 2.800gsm. Έχει ανάγλυφη επιφάνεια με μαλακό πέλος ύψους 12mm, ενώ η πυκνότητά του είναι 624.000 κόμπους/τ.μ. Το υπόστρωμά του είναι υφαντό. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της εταιρείας Tzikas Carpets είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία. Τα χαλιά της εταιρείας Tzikas Carpets έχουν πιστοποίηση του Γερμανικού ινστιτούτου Oeko-Tex Standard 100.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 160 cm, 160 cm, 160 cm, 160 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 8 kg, 8 kg, 8 kg, 8 kg |
| Κατασκευαστής | Tzikas Carpets |

200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


80×10 εκ
Σε απόθεμα
Φυσικό, συνθετικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


200×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
165×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
170×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα