
Χαλί (160x230) Tzikas Carpets Elite 16967-957
160×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 67×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ χαλιά μηχανής 3 τεμαχίων από τη σειρά Elite της εταιρείας Tzikas Carpets σε καφέ απόχρωση με εκρού και γαλάζιες λεπτομέρειες. Ιδανικά για κρεβατοκάμαρα. Χαλιά με καλοδουλεμένη μίξη χρωμάτων και εντυπωσιακό έθνικ μοτίβο. Είναι κατασκευασμένα με ανεξίτηλα νήματα από heatset πολυπροπυλένιο και polyester, ενώ το βάρος τους είναι 2.800gsm. Έχουν ανάγλυφη επιφάνεια με μαλακό πέλος ύψους 12mm, ενώ η πυκνότητά τους είναι 624.000 κόμπους/τ.μ. Το υπόστρωμά τους είναι υφαντό. Είναι αντιστατικά άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της εταιρείας Tzikas Carpets είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία. Τα χαλιά της εταιρείας Tzikas Carpets έχουν πιστοποίηση του Γερμανικού ινστιτούτου Oeko-Tex Standard 100.
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Μέτρια τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 67 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Material | Πολυπροπυλένιο - Polyester |
| Κατασκευαστής | Tzikas Carpets |

160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

160×20 εκ
Σε απόθεμα
67×25 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα



160×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα