
Κουβέρτα Βελουτέ Μονή (160x220) Whitegg KB137
54×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική κουβέρτα βελουτέ Ισπανίας από την εταιρία Belpla. Σε μπλε - γκρι χρώμα και τύπωμα το αγαπημένο στους μικρούς μας φίλους Superman.. Είναι κατασκευασμένη από 100% Polyester που την κάνει αρκετά απαλή και πολύ ζεστή. Ιδανική κουβέρτα για τους χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 52 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Belpla |

54×40 εκ
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
100×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα